Radioklub


... naše činnost se soustřeďuje převážně na výchovu mladých operátorů pro naši kolektivní stanici a výukou mládeže v elektronice a všem co k tomu patří. Každý rok zahajujeme naši činnost po prázdninách a tím současně s domem mládeže kopírujeme svými aktivitami běžný školní rok. Kolektivní stanice však svoji činnost nepřerušuje a tak se i o školních prázdninách zúčastňujeme radioamatérských závodů a soutěží.Jsme rádi,když vždy na začátku školního roku uvítáme v našich řadách nové zájemce o elektroniku a radioamatérství.Bohužel je jich čím dál méně a ještě z nich vybrat a vychovat radioamatéry vysílače, opravdu není lehké.

Členové radioklubu se tento školní rok 2004/2005 pravidelně schází ve čtvrtek v 16:00 v Domu UM. Pokud by někdo místo e-mailu upřednostnil přímo návštěvu v naší "klubovně", tak ho velice rádi přivítáme!

Pokud by někdo, měl zájem svoje dítko nebo sám sebe do našeho radioklubu přihlásit, ať laskavě poklepe na odkaz Domu UM a tam se dozví vše potřebné, včetně kontaktní adresy. Můžete také se spojit přímo s vedoucím radioklubu. Pro kontakt využijte prosím odkaz členové, nebo napište e-mail na adresu radioklubu.

Více viz rubrika KONTAKT